Zážitkové odpolední výtvarné kurzy

PRO DĚTI

Příměstský tábor - faktura záloha

OD ZÁŘÍ 2023 každou středu a čtvrtek 16-18h v mém ateliéru -Nerudova 186, Lysá nad Labem 

OD ÚNORA TAKÉ v ÚTERÝ!!!

Milí rodiče. 

Díky vašemu zájmu a tomu, že jsem nemohla všem vyhovět, rozhodla jsem se přidat od února 2024 kurz ještě v úterý 16-18h. Zde jsou ještě 4! volná místa pro děti od sedmi let. Pokud máte o místo v úterý zájem, napište, nebo zavolejte! Děkuji.

Kurz ve středu a ve čtvrtek je plně obsazen!

Prozkoumejte sobotní kurzy vypsané pro dospělé. Většina je půldenní a vhodná i pro děti. Tedy pro rodiče s dětmi a děti od 12ti let.

 Ivana Knapová 605 287 830

Děti zjistí, že výtvarná tvorba je radost a dobrodružství. Budou pyšné na to, co vytvořily. Uvědomí si,  že k dobrému výsledku je třeba nejen chuť, inspirace a odhodlání, ale také výdrž a trpělivost. Také zjistí, že pokud upřednostní své rozhodnutí před mou radou (kterou nijak neupřednostňuji), výsledek vidí hned. Uvědomí si tedy jasně, že každé rozhodnutí má svůj důsledek. 

U starších dětí platí totéž, ale navíc je chci pozvolna seznamovat s tím, že i výtvarná tvorba má svá pravidla. Naučíme se konstrukci portrétu a postavy, seznámíme se s perspektivou a kompozicí. 

Cena lekce  je 300,-Kč. Veškerý materiál k tvorbě děti dostanou a výtvor si mohou odnést domů. Platí se vždy měsíc dopředu (1200,-Kč), nebo v září a v lednu pololetí za zvýhodněnou cenu ( 4 měsíce za 4000,-Kč). 

 

 

Co tedy v ateliéru děláme?

 

Děti se seznámí s různými malířskými i grafickými technikami. Ve školním roce 2022-23 si vyzkoušely:

- tempery, suchý pastel, akvarel, akryl, struktury v malbě, šablony, míchání barev, linoryt, perokresba, vrstvený papír, voskovky a jejich tepelná úprava, práce se sádrou, tématické dekorace, mandala. Několikrát během roku malovaly akrylem na plátno a vyzkoušely si různé akrylové efekty a doplňky. 

 

HARMONOGRAM

1. pololetí

  • říjen, listopad, prosinec, leden

2. pololetí

  • únor, březen, duben, květen